Alfonso Herera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alfonso Herera

Prvi srpski forum o pevacu Alfonsu Hereri!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ako me ne znate,nosite se!:P

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Poncho's girl
***** ***
***** ***
Poncho's girl


Broj poruka : 4
Godina : 30
Localisation : kod poncha u stanu...
Datum upisa : 07.07.2007

ako me ne znate,nosite se!:P Empty
PočaljiNaslov: ako me ne znate,nosite se!:P   ako me ne znate,nosite se!:P Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 6:59 am

Zdravos svima!Ako mene ne znate ja ne znam shta da vam kazhem....Uvek sam registrovana pod:*Anchy*,*tuzhna mala*,Poncho's girl....Ma svejedno na skoro svim forumima sam reagistrovana!!!!

A sad da se predstavim:ime mi je Andreja,ali me zovite Anchi ili Andi.Sad sam zavrshila 6-ti razred osnovne shkole(netju valjda srednje.... Laughing)... 94 sam godishte i zhivim u BG-u.Treniram karate koje obozhavam iako nisam mushkaracha.Obozhavam da pleshem(pogotovu trbushni ples na koga nameravam da se upishem),da pevam i slusham muziku.Obozhavam i RW & RBD.Volim sve likove iz RBD-a(mislim na glavne Razz ) sem Diega.Njega bash ne gotivim.Ali moje srce pripada Ponchu.

I chestitam roberti pardo,forum je odlichan!!!! nkv
Nazad na vrh Ići dole
http://loodilo.board-poster.com/
An@hi
Modetator
Modetator
An@hi


Broj poruka : 47
Godina : 31
Localisation : Negde sa Anahi...
Datum upisa : 06.07.2007

ako me ne znate,nosite se!:P Empty
PočaljiNaslov: Re: ako me ne znate,nosite se!:P   ako me ne znate,nosite se!:P Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 7:25 am

Bienvenida! PozZ.
Nazad na vrh Ići dole
*Admin*Pardova*
Admin
Admin
*Admin*Pardova*


Broj poruka : 224
Datum upisa : 06.07.2007

ako me ne znate,nosite se!:P Empty
PočaljiNaslov: Re: ako me ne znate,nosite se!:P   ako me ne znate,nosite se!:P Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 11:31 am

Dobrodosla,i hvala ti puno!!
Nazad na vrh Ići dole
https://poncofans.forumsr.net
Sponsored content





ako me ne znate,nosite se!:P Empty
PočaljiNaslov: Re: ako me ne znate,nosite se!:P   ako me ne znate,nosite se!:P Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ako me ne znate,nosite se!:P
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Alfonso Herera :: Clanowi...-
Skoči na: